Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, mamy więcej energii i pomysłów na spędzanie coraz dłuższych dni. Wiosna to również czas odświeżenia swojej garderoby. Chowamy do szafy zimowe kurtki, szaliki i czapki. Wiosna to czas na nowe, lekkie i kolorowe stylizacje, w których poczujemy w pełni wiosenną aurę. Jak podczas każdej pory roku, nie zapominamy o dodatkach, które są przecież najważniejszym akcentem każdej stylizacji! Jakie dodatki na wiosnę warto wybrać?

Torebka to podstawa!

Torebka to najważniejszy dodatek, niezależnie od pory roku. Torby muszą spełniać dla kobiet dwie bardzo ważne funkcje. Po pierwsze powinny być idealnym uzupełnieniem stylizacji, a po drugie muszą być odpowiednio funkcjonalne, aby były w stanie pomieścić wszystkie potrzebne nam rzeczy. Połączenie tych dwóch funkcji bywa trudne. Nie mniej jednak wiosną zdecydowanie powinniśmy postawić na jasne kolory, być może nawet wzory czy szalone tekstury. Tej wiosny zdecydowanie królować będzie beż i brąz. Torebka na wiosnę w tym kolorze to absolutny must have tego sezonu!

Szykowne, a zarazem lekko szalone okulary

Wiosna to czas, kiedy możemy cieszyć się tak długo oczekiwanym słońcem. A jeśli pojawia się pierwsze słońce, to z zakamarków garderoby wyciągamy również przeciwsłoneczne okulary, które nie tylko chronią nas przed rażącym słońcem, ale przede wszystkim fantastycznie wyglądają i komponują się z wiosennymi stylizacjami.

Czapka nie tylko na zimę

Czapka to okrycie głowy, które z reguły kojarzy nam się z zimą lub późną jesienią. Nie potrzebnie. Czapka to wspaniały dodatek na każdą porę roku, niezależnie od temperatury. Również wiosną możemy przecież postawić na lekkie, cienkie czapki pasujące do street stylowych, sportowych stylizacji, a więc po prostu na co dzień czy też do pracy.

Wiosną garderoba każdej kobiety odżywa, pojawiają się w niej kolory i lekkie okrycia wierzchnie. W każdej stylizacji nie może absolutnie zabraknąć modnych dodatków, które idealnie ją dopełnią i zaakcentują wiosenny nastrój.